Açık Photo Booth

    

Photo Booth'un kelime anlamı fotoğraf kabinidir.  Biz sizin ve misafirlerinizin dar bir kabin içinde sıkışık bir pozisyonda ve en fazla 3-4 kişi ile poz verdirmemek için MAGIC Selfie'yi geliştirdik. Dünyadaki örneklerine Open Photo Booth denmektedir.  En büyük avantajı insanların geniş, rahat bir ortamda herhangi bir kişi sınırlaması olmadan fotoğraf çektirebilmesidir. Çevredeki misafirler de eğlenceye dahil olabilecekleri için misafirlerinizin ilgisi çok daha fazla olmaktadır.

Siz ve misafirleriniz önce çeşitli taçlar, şapkalar, peruklar, gözlükler, maskeler ile istediğiniz karaktere bürünüp bunu çeşitli proplar ve espirili yazılar ile tamamlayıp MAGIC Selfie cihazının karşısına geçiyorsunuz. Büyük dokunmatik ekrandan fotoğraf çekimi veya video mesaj seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Seçiminize göre ekran sizi yönlendirip fotoğraflarınızı çekiyor veya video kaydınızı alıyor. Fotoğraflarınız sizin seçiminize göre profesyonel termal fotoğraf baskı makinası ile yıllarca solmayacak baskılara dönüşebilir, sosyal medyaya yüklenebilir.  

    

  FOTOĞRAF ÇEKİMİ:

Profesyonel dijital SLR fotoğraf makinası (web cam veya kompakt fotoğraf makinası değil) kullanıyoruz. Arka fon perdesini sizin istediğiniz şekilde tasarlayıp üretebiliriz. Çekilen fotoğraflar anında #hashtag ile facebook hesabınıza yüklenebilir, baskı alınabilir. İş bitiminde bütün fotoğraflar size DVD formatında teslim edileceklerdir.

MAGIC Selfie organizasyonundan sonra ki iş günü çekilen bütün fotoğraflar, şifre altında online albümüne yüklenir. Sadece şifreyi paylaştığınız kişiler bu albüme ulaşabilirler.

  VİDEO ÇEKİMİ:

Misafirleriniz size full hd kalitesinde sesli mesaj bırakabilirler. Süreyi sizin ile beraber önceden belirleyebiliriz. 15-30 saniye arası bizim tavsiyemizdir. İş bitiminde size DVD formatında bütün full hd videolar teslim edileceklerdir.

MAGIC Selfie organizasyonundan sonra ki iş günü çekilen bütün videolar, şifre altında online albümüne yüklenir. Sadece şifreyi paylaştığınız kişiler bu albüme ulaşabilirler.

 iPAD İLE PAYLAŞIM:

Misafirleriniz fotoğraf çekildikten sonra MAGIC Selfie sistemine bağlı olan iPAD’imizi kullanarak çekildikleri fotoğrafları facebook, twitter üzerinde paylaşabilirler veya airdrop fonksiyonunu kullanarak kendi apple cihazlarına yollayabilirler.

  FOTOĞRAF BASKISI:

Profesyonel termal fotoğraf yazıcısı (amatör ve inkjet değil) kullanıyoruz. 5x10cm, 10x15cm, 15x21cm boyutlarından birini tercih edebilirsiniz. Her bir fotoğraftan kaç tane basılacağını siz önceden belirleyebileceğiniz gibi bu seçimi belirli bir aralık dahilinde misafirlerinize de bırakabilirsiniz.

 

OTOMATİK FON DEĞİŞTİRME:

Misafirleriniz düz yeşil bir fon önünde çekildikleri fotoğrafların arka fonlarını sizin belirleyeceğiniz bir listeden seçerek otomatik olarak değiştirebilirler.

 HATIRA DEFTERİ / SCRAPBOOK:

Fotoğraflı scrapbook sizin için heyecan verici ve özel bir anı olacaktır.

Biz istediğiniz takdirde, MAGIC Selfie organizasyonu esnasında misafirleriniz tarafından kullanılmak üzere klas bir defter, kalem, yapıştırıcı ve makas gibi malzemeleri sağlıyoruz. Onlar, bu malzemeleri kullanarak size kişiselleştirilmiş mesajlar bırakabiliyorlar.

Profesyonel görevlilerimiz misafirlerinizi scrapbook’u doldurmaları konusunda yönlendirmektedir.

   FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ:

Günümüzde çok moda olan ve fotoğrafların tamamlayıcı parçasıdır. Sizin arzularınızı dikkate alarak size özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Dış ölçüleri 70x100cm dir.

  MÜZİKLİ SLAYT SHOW:

Çekilen bütün fotoğraf ve videolarınızı özel geçiş efektleri ile bir araya getirip arkasına güzel bir müzik ekleyip sizin için seyrine doyum olmayacak bir video hazırlıyabiliriz.

 TEŞEKKÜR KARTI:

MAGIC Selfie seansı esnasında çekilen fotoğraflarınızdan birini seçerek davetinize katılan misafirlerinize bir teşekkür kartı hazırlattırabilirsiniz.  10x14 cm standart kart postal boyutunda 300gr mat kuşe kağıda basacağımız teşekkür kartlarını misafirlerinize yollamanız onları çok mutlu edecektir.

 

Kullanım Alanları:

DÜĞÜN:

MAGIC Selfie’yi kiralamanız partinize eğlence ve heyecan getirerek misafirlerinizin çok iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çekilen fotoğraflar bunun kanıtı olacaktır.

ŞİRKET TOPLANTISI:

MAGIC Selfie’yi kiralamanız partinize eğlence ve heyecan getirerek işinizi tanıtımı için harika bir yoldur.

MAGIC Selfie tamamen özelleştirilebilir ve müşterilerinizin zihninde marka, ürün veya şirket algısını oluşturmak için mükemmel bir fırsat sunar. Dokunmatik ekran karşılama paneli, fotoğraf çekiminde kullanılan arka fon, baskılar tümü istediğiniz olay veya reklama uygun tasarımlı olabilir.Anında etiketlenmiş olarak fotoğraflar facebook hesabınıza veya ertesi iş günü şifre korumalı olarak bizim sitemizde size ayıracağımız özel bölüme tüm resimleri yükleyebiliriz.

Hatta daha eğlenceli olması için misafirleriniz MAGIC Selfie sisteminin bir eklentisi olan ipad’den fotoğraflarını kendi sosyal medya hesaplarına yükleyebilirler.

OKUL PARTİLERİ / MEZUNİYET:

Okul partileri ve mezuniyetler öğrencilerin bütün bir yıl boyunca ip ile çektikleri organizasyonlardır. Bu partileri çok daha özel ve ilgi çekici yapmak istiyorsanız hemen MAGIC Selfie’yi kiralayınız. Hangi sınıf olursa olsun bütün öğrenciler istinasız arkadaşları ile çekilecekleri eğlenceli fotoğraflardan büyük keyif alacaklardır.

        DOĞUMGÜNÜ, YILDÖNÜMÜ PARTİLERİ :

Doğum günleri muhteşemdir çünkü bütün bir yıl içinde doğum günü çocuğuna ait tek gündür. Her yaştan erkekler ve kızlardan bahsediyoruz. MAGIC Selfie ile fotoğraf çekilmek için hiç kimse ne çok genç ne de çok yaşlıdır. Lütfen yıldönümlerini de unutmayalım. Evlilik, tanışma veya kutlamaya değer ne varsa size bir telefon kadar yakınız.

      BABY SHOWER, BRIDAL SHOWER PARTİLERİ:

Bir anne adayının ve bir gelin adayının en özel günüdür. En sevdiği arkadaşları ve ailesi ile beraber iken MAGIC Selfie ile fotoğraf çekilmek ve bunları sevdikleri ile paylaşmak onlara çok büyük mutluluk verecektir.

 BAT / BAR MİTZVAH PARTİLERİ:

MAGIC Selfie genç şeref misafirinin bu önemli gününü ailesi ve dostları ile beraber unutulmaz kılacaktır. Kendisine ömür boyu saklayacağı fotoğraflar verecektir.

       SÜNNET:

Padişahın bu önemli gününe şahit olan akraba ve arkadaşları ile hayat boyu unutamayacağı fotoğraflar hediye etmek istemez misiniz?

 

FİYAT LİSTESİ:

MAGIC Selfie (Photo)   (09:00 - 18:00 veya 19:00 - 24:00) 2.000,00 TL
MAGIC Selfie (Photo + Video)   (09:00 - 18:00 veya 19:00 - 24:00) 2.500,00 TL
Anında Facebook'a #hashtag ile yükleme +250,00 TL
Ipad ile paylaşım (facebook, twitter, airdrop) +500,00 TL
Foto baskı (Her 800 adet 5x15cm, her 400 adet 10x15cm, her 200 adet 15x21cm)  +300,00 TL
Özel tasarım fon perdesi +400,00 TL
Çekilen bütün fotoğraf ve videolar kullanılarak müzikli barko hazırlanması +100,00 TL
Hatıra defteri +100,00 TL
Foto Çerçeve

+100,00 TL

Teşekkür Kartı (10x14 cm) 100 adet

  +30,00 TL

Şapkalar, maskeler, kürkler, peruklar, problar, operatör ve İstanbul içi nakliye fiyatlarımıza dahildir.

İş sonunda bütün çekilen fotoğraflar ve varsa videolar DVD olarak teslim edilirler.

Go to top
JSN Boot template designed by JoomlaShine.com