DİJİTAL BASKI

MAGIC olarak kaliteye yatırım yaptık ve sizlere en iyi kopya kalitesini garanti edebilmek için dünya da fotokopinin mucidi ve lideri olan Xerox ile anlaştık. Renkli ve siyah/beyaz kopyalama sistemlerimiz devamlı Xerox teknik servisinin denetimindedir. Geniş ebat dijital baskı için ise Canon’un 12 renkli fine art baskı makinasını kullanıyoruz. Makinamızın baskı kalitesi devamlı olarak Canon Türkiye’nin kontrolu altındadır..  

Deneyimli personelimiz sayesinde sizlerin siparişleri doğrultusunda hatasız ve temiz iş teslimi yaparız.

Hızlı lazer fotokopi ünitelerimiz sayesinde, müşterilerinizi etkileyecek evraklar kopyalayabilir ve bunları ciltleyebiliriz. Bütün bunları kaliteden ödün vermeden bütçenizin çok altında ve programınızın çok önünde yaptırtabilirsiniz.

Bütün fotokopi makinaları elinizdeki orjinallerden kopya çıkartırlar. Modern dijital teknoloji artık size her kopyalamada orjinal evrak vermemize imkan sağlıyor. Yazılar net, renkler doğru, fotoğraflar daha güzel, toz ve zerreciklerden arınmış dijital lazer baskı sayesinde profesyonelce hazırlanan evraklar ile rakipleriniz arasından sıyrılacaksınız. 

GENİŞ EBAT DİJİTAL BASKI

Dijital baskı

44 inçe kadar geniş ortamlarda mükemmel kaliteye sahip baskılar oluşturur. 12 renkli LUCIA PRO mürekkep sistemi ve 1,28 inç genişliğindeki baskı kafası sayesinde muhteşem bir renk gamı, etkileyici tonlar, canlı renkler, koyu siyahlar, yüksek baskı hızı ve mükemmel kalite sunar. Maksimum baskı çözünürlüğü 2400 dpi dır. Kullanılan pigment mürekkepleri: Siyah, Mat Siyah, Açık Mavi, Macenta, Sarı, Fotoğraf Açık Mavi, Fotoğraf Macenta, Gri, Fotoğraf Gri, Kırmızı, Mavi, Chroma Optimiser.

Kullanılan kağıtlar: 240gr saten poster kağıdı, 250gr parlak poster kağıdı, 230mic parlak yapışkanlı pp, 150mic mat yapışkanlı pp , pamuk kanvas, 160gr kaplamalı mat kağıt, 80gr ploter kağıdı

RENKLİ FOTOKOPİ

Dakikalık hızımız 130 sayfadır.

    A4, A3 ve 330x488mm ebatlarında, 52-350gr. arası gramajda kağıda, kartona, asetat, aydınger ve sticker kağıda tek taraflı veya önlü arkalı ( 2400 x 2400dpi) baskı 

Tek zımba, çift zımba, 2’li delgeç, 4’lü delgeç, özel ön arka kapak, kitapcık oluşturma (otomatik katlama ve tel dikiş)

SİYAH BEYAZ FOTOKOPİ

Dakikalık hızımız 125 sayfadır.

A4, A3 ve 330x488mm ebatlarında, 52-250gr. arası gramajda kağıda, kartona, asetat, aydınger ve sticker kağıda tek taraflı veya önlü arkalı ( 2400 x 2400dpi) baskı 

Tek zımba, çift zımba, 2’li delgeç, 4’lü delgeç, özel ön arka kapak, kitapcık oluşturma (otomatik katlama ve tel dikiş)

CİLTLEME

Raporlarlarınızın, prezentasyon notlarınızın, tekliflerinizin, fiyat listelerinizin daha güzel, düzenli ve şık görünmesi için ihtiyacınıza ve zevkinize uygun olarak Plastik Spiral, Tel Spiral, Çıta veya tel dikiş sistemlerinden biri ile ciltliyoruz.

PVC KAPLAMA

Değerli evraklarınızın, fotoğraflarınızın, kimliklerinizin korunması için A3 boyuna kadar mat veya parlak 38mic, 125mic, 250mic PVC ile kaplıyoruz.  PVC Kaplayarak size özel amerikan servisler üretiyoruz.

 

FOTOBLOK

Fotoğraflarınızı, afişlerinizi, posterlerinizi asabilmeniz veya dik durabilmeleri için fotoblok ile kaplıyoruz.

GRAFİK TASARIM

dijital baskı

Yaratıcı ve konularında uzman kadromuz size her türlü grafik tasarım hizmetini vermek için bünyemizde hazır beklemektedirler. Dijital ortamda broşürleriniz, kartvizitleriniz, etiketleriniz, amerikan servisleriniz … tasarlanır. Tasarımlarda kullanılacak fotoğraflar tarafımızdan çekilebilir. Neticeleri ister dijital ortamda, ister fotoğraf çıktı olarak, ister lazer baskı olarak, istersenizde poster baskısı olarak alabilirsiniz.

Call Now Button