FOTOĞRAF BASKISI

MAGIC hem geleneksel görüntüleme teknikleri hemde dijital görüntüleme teknikleri üzerine uzmanlaşmış bir merkez dir. Detaylara gösterdiğimiz özen, baskılarımızın kalitesi ve sıradışı servisimiz ile rakiplerimiz arasından sıyrılmaktayız. Müşteri portföyümüz şahıslardan uluslararası firmalara kadar çok geniş bir yelpazeyi kapsamaktadır.

MAGIC konusundaki en son teknolojiyi takip etmekte ve makina parkurunu devamlı yenilemektedir.  Tabi makinlar kendisini kullanabilecek bilgide insanlar olmadan pek bir işe yaramazlar.  Bu yüzden MAGIC’te personel eğitimi en önem verilen konulardan biridir.

fuji dx 100

En son teknoloji olan Fujifilm Drylab ile baskı yapıyoruz. Onlarca yıl renklerini korur. Bu sebeple değerli arşivlik fotoğraflarınız için önerilir. Kağıt olarak Fuji Film’in drylab kağıtlarını kullanmaktayız.

fotoğraf baskısı
12 Renk mürekkepli fotoğraf baskısı

Canon’un yenilikçi 12 renkli LUCIA PRO pigment mürekkep teknolojisinin sayesinde kusursuz fotoğraf ve fine art baskılar. Renkli ve Siyah Beyaz baskıda mükemmel renk derinliği. Yıllarca kalitesini koruyacak sanat eserleri. 

FOTO KİTAP

Tatil, doğumgünü veya benzeri fotoğraflarınızı getirin size kitap halinde basıp verelim. Fotoğraflarınız bilgisayar ortamında sayfalara dizilir. Özen ile gerçek kimyasal mat fotoğraf kağıdına baskı yapılır. Sizin seçeceğiniz kapak fotoğrafları ve yazıları ile ciltlenirler. Hem kaliteli, hem de uzun ömürlü bir albüm sahibi olursunuz. Sipariş verebileceğiniz boyutlar: 42×28 yatay, 21×28 dikey, 20×20 kare, 28×28 kare, 28×19 yatay (ölçüler kapalı kitap ölçüsüdür) 

Foto Kitap 42x28 cm yatay

Foto Kitap 21x28 cm Dikey

fotoğraf baskısı
fotoğraf baskısı
Film Tabı

Negatif (C41) Leica/Roll film banyo, baskı, tarama

Dia (E6) Leica/Roll film banyo, baskı, tarama

APS film banyo, baskı, tarama

Siyah Beyaz Leica/Roll film banyo, baskı, tarama

Dijital Tab:

CD/DVD den baskı

Dijital kamera veya hafıza kartlarından baskı

Cep telefonundan baskı

Fotoğraftan / Opaktan baskı

E-mail / internetten baskı

Whatsapp’dan baskı

Videodan baskı

Kullandığımız ileri teknolojinin sayesinde az pozlanmış veya çok pozlanmış fotoğrafların düzeltilmesi, soluk çıkan renklerin canlandırılması, renkli fotoğraflarınızdan siyah beyaz veya sephia fotoğraf basılması, fotoğrafın kontrastının ayarlanması, fotoğrafın netliğinin yükseltilmesi, fotoğrafların soft basılması, ters gelen ışığın düzeltilmesi,çerçeveli baskı, renklerin ayarlanması,ışık yoğunluğunun ayarlanması hizmetlerimizden ek hiç bir bedel ödemeden yararlanabilirsiniz.

Vesikalık boyundan 100×300 cm. boyuna kadar her ebatta mat veya parlak fotoğraf kağıdına baskı için her zaman hizmetinizdeyiz.

RÖTUŞ - PHOTOSHOP

Elinizdeki görsellere dijital ortamda Photo Shop ile her türlü rötuş işlemi profesyonel olarak uygulanmaktadır. Artık değerli hatıralarınızın kaybolmasına göz yummak zorunda değilsiniz. Yıpranmış, çizilmiş, kırılmış, yırtılmış negatiflerinize, dialarınıza, fotoğraflarınıza tekrar hayat verebiliriz. Sizin değerli hatıralarınıza, ailenize maksimum özeni göstereceğimize emin olabilirsiniz.

Bilgi vermek açısından aşağıda yaptığımız bir kaç rötuş çeşidi sıralamaktayız:

Vesikalik
– İstenmeyen lekelerin silinmesi
– Göz renginin değişmesi

Arka Fon
– Arka fon değiştirme

Tamir
– Siyah beyaz fotoğrafların renklendirilmei
– Yıpranmış fotoğrafların yenilenmesi
– Fotoğraftan istenmeyen bölümlerin çıkartılması

Birlestirme
– İki farklı fotoğrafın birleştirilmesi

Montaj
– Fotomontaj

rötuş

Vesikalık

photoshop

Arka Fon

renklendirme

Renklendirme / Tamir

photoshop

Birleştirme

fotomontaj

Montaj

fotoğraf baskısı

Tarama / Arşivleme

Leica (135mm) Negatif / Dia, Roll (120mm) Negatif / Dia, Rontgen Filmi, A3 boyuna kadar Opak fotoğraf veya evraklarınız uzman elemanlarımız ve kaliteli ekipman sayesinde özenle taranır. İstediğiniz taktirde metin taramaları düzenlenebilir şekilde yapılabilir.

Taramasını yaptırdığınız film veya opaklar, dijital kamera ile çekmiş olduğunuz fotoğraflar isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda her türlü dijital ortama kayıt edilir.
- CD-RW / CD-R
- DVD-RW / DVD-R
- Hard Disk
- USB Bellek
- Photo CD

Artık klasik albümlerin devri kapandı. Şimdi dijital albümler Photo CD lerin zamanı. Fotoğraflarınız, dialarınız, negatifleriniz özenle Photo CD lere aktarılır. İstediğiniz şekilde guruplanır. Bir tek Photo CD'ye binlerce fotoğraf kayıt edilebilir

Call Now Button