MAGIC Selfie

magic selfie

Photo Booth’un kelime anlamı fotoğraf kabinidir. Biz sizin ve misafirlerinizin dar bir kabin içinde sıkışık bir pozisyonda ve en fazla 3-4 kişi ile poz verdirmemek için MAGIC Selfie’yi geliştirdik. Dünyadaki örneklerine Open Photo Booth denmektedir. En büyük avantajı insanların geniş, rahat bir ortamda herhangi bir kişi sınırlaması olmadan fotoğraf çektirebilmesidir. Çevredeki misafirler de eğlenceye dahil olabilecekleri için misafirlerinizin ilgisi çok daha fazla olmaktadır.

Siz ve misafirleriniz önce çeşitli taçlar, şapkalar, peruklar, gözlükler, maskeler ile istediğiniz karaktere bürünüp bunu çeşitli proplar ve espirili yazılar ile tamamlayıp MAGIC Selfie cihazının karşısına geçiyorsunuz. Büyük dokunmatik ekrandan fotoğraf çekimi veya video mesaj seçeneklerinden birini seçiyorsunuz. Seçiminize göre ekranda kendinizi görüp; yönlendirmeler ile fotoğraflarınızı çekiyor veya video kaydınızı alıyor. Fotoğraflarınız sizin seçiminize göre profesyonel termal fotoğraf baskı makinası ile yıllarca solmayacak baskılara dönüşebilir, sosyal medyaya yüklenebilir.

MAGIC Selfie'nin Özellikleri

FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Profesyonel dijital SLR fotoğraf makinası (web cam veya kompakt fotoğraf makinası değil) kullanıyoruz. Arka fon perdesini sizin istediğiniz şekilde tasarlayıp üretebiliriz. Çekilen fotoğraflar anında #hashtag ile facebook hesabınıza yüklenebilir (Sosyal medyada paylaşmadan önce misafirinizden onay alabilirsiniz.), baskı alınabilir.. İş bitiminde bütün fotoğraflar size DVD formatında teslim edileceklerdir.

MAGIC Selfie organizasyonundan sonra ki iş günü çekilen bütün fotoğraflar, şifre altında online albümüne yüklenir. Sadece şifreyi paylaştığınız kişiler bu albüme ulaşabilirler.

VİDEO ÇEKİMİ

Misafirleriniz size full hd kalitesinde sesli mesaj bırakabilirler. Süreyi sizin ile beraber önceden belirleyebiliriz. 15-30 saniye arası bizim tavsiyemizdir. İş bitiminde size DVD formatında bütün full hd videolar teslim edileceklerdir.

MAGIC Selfie organizasyonundan sonra ki iş günü çekilen bütün videolar, şifre altında online albümüne yüklenir. Sadece şifreyi paylaştığınız kişiler bu albüme ulaşabilirler.

iPAD İLE PAYLAŞIM

Misafirleriniz fotoğraf çekildikten sonra MAGIC Selfie sistemine bağlı olan iPAD’imizi kullanarak çekildikleri fotoğrafları facebook, twitter üzerinde paylaşabilirler veya airdrop fonksiyonunu kullanarak kendi apple cihazlarına yollayabilirler.

FOTOĞRAF BASKISI

Profesyonel termal fotoğraf yazıcısı (amatör ve inkjet değil) kullanıyoruz. 5x10cm, 10x15cm, 15x21cm boyutlarından birini tercih edebilirsiniz. Her bir fotoğraftan kaç tane basılacağını siz önceden belirleyebileceğiniz gibi bu seçimi belirli bir aralık dahilinde misafirlerinize de bırakabilirsiniz.

magic selfie

OTOMATİK FON DEĞİŞTİRME

Misafirleriniz düz yeşil bir fon önünde çekildikleri fotoğrafların arka fonlarını sizin belirleyeceğiniz bir listeden seçerek otomatik olarak değiştirebilirler.

TEŞEKKÜR KARTI

MAGIC Selfie seansı esnasında çekilen fotoğraflarınızdan birini seçerek davetinize katılan misafirlerinize bir teşekkür kartı hazırlattırabilirsiniz. 10×14 cm standart kart postal boyutunda 300gr mat kuşe kağıda basacağımız teşekkür kartlarını misafirlerinize yollamanız onları çok mutlu edecektir.

cerceve

FOTOĞRAF ÇERÇEVESİ

Günümüzde çok moda olan ve fotoğrafların tamamlayıcı parçasıdır. Sizin arzularınızı dikkate alarak size özel olarak tasarlanıp üretilmektedir. Dış ölçüleri 70x100cm dir.

MÜZİKLİ SLAYT SHOW

Çekilen bütün fotoğraf ve videolarınızı özel geçiş efektleri ile bir araya getirip arkasına güzel bir müzik ekleyip sizin için seyrine doyum olmayacak bir video hazırlıyabiliriz.

HATIRA DEFTERİ / SCRAPBOOK

Fotoğraflı scrapbook sizin için heyecan verici ve özel bir anı olacaktır.
Biz istediğiniz takdirde, MAGIC Selfie organizasyonu esnasında misafirleriniz tarafından kullanılmak üzere klas bir defter, kalem, yapıştırıcı ve makas gibi malzemeleri sağlıyoruz. Onlar, bu malzemeleri kullanarak size kişiselleştirilmiş mesajlar bırakabiliyorlar.
Profesyonel görevlilerimiz misafirlerinizi scrapbook’u doldurmaları konusunda yönlendirmektedir.

anket

Anket

Misafirlerinize küçük bir anket yapabilirsiniz. 

İster çoktan seçmeli şeklinde bir soru sorabilirsiniz, isterseniz ekran klavyesini kullanarak misafirinize cevabı yazdırtabilirsiniz.

MAGIC Selfie'nin Kullanım Alanları

DÜĞÜN

MAGIC Selfie’yi kiralamanız partinize eğlence ve heyecan getirerek misafirlerinizin çok iyi vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Çekilen fotoğraflar bunun kanıtı olacaktır.

OKUL PARTİLERİ / MEZUNİYET

Okul partileri ve mezuniyetler öğrencilerin bütün bir yıl boyunca ip ile çektikleri organizasyonlardır. Bu partileri çok daha özel ve ilgi çekici yapmak istiyorsanız hemen MAGIC Selfie’yi kiralayınız. Hangi sınıf olursa olsun bütün öğrenciler istinasız arkadaşları ile çekilecekleri eğlenceli fotoğraflardan büyük keyif alacaklardır.

ŞİRKET TOPLANTISI

MAGIC Selfie’yi kiralamanız partinize eğlence ve heyecan getirerek işinizi tanıtımı için harika bir yoldur.
MAGIC Selfie tamamen özelleştirilebilir ve müşterilerinizin zihninde marka, ürün veya şirket algısını oluşturmak için mükemmel bir fırsat sunar. Dokunmatik ekran karşılama paneli, fotoğraf çekiminde kullanılan arka fon, baskılar tümü istediğiniz olay veya reklama uygun tasarımlı olabilir.Anında etiketlenmiş olarak fotoğraflar facebook hesabınıza veya ertesi iş günü şifre korumalı olarak bizim sitemizde size ayıracağımız özel bölüme tüm resimleri yükleyebiliriz.
Hatta daha eğlenceli olması için misafirleriniz MAGIC Selfie sisteminin bir eklentisi olan ipad’den fotoğraflarını kendi sosyal medya hesaplarına yükleyebilirler.

BABY SHOWER, BRIDAL SHOWER PARTİLERİ

Bir anne adayının ve bir gelin adayının en özel günüdür. En sevdiği arkadaşları ve ailesi ile beraber iken MAGIC Selfie ile fotoğraf çekilmek ve bunları sevdikleri ile paylaşmak onlara çok büyük mutluluk verecektir.

DOĞUMGÜNÜ, YILDÖNÜMÜ PARTİLERİ

Doğum günleri muhteşemdir çünkü bütün bir yıl içinde doğum günü çocuğuna ait tek gündür. Her yaştan erkekler ve kızlardan bahsediyoruz. MAGIC Selfie ile fotoğraf çekilmek için hiç kimse ne çok genç ne de çok yaşlıdır. Lütfen yıldönümlerini de unutmayalım. Evlilik, tanışma veya kutlamaya değer ne varsa size bir telefon kadar yakınız.

SÜNNET

Padişahın bu önemli gününe şahit olan akraba ve arkadaşları ile hayat boyu unutamayacağı fotoğraflar hediye etmek istemez misiniz?

BAT / BAR MİTZVAH PARTİLERİ

MAGIC Selfie genç şeref misafirinin bu önemli gününü ailesi ve dostları ile beraber unutulmaz kılacaktır. Kendisine ömür boyu saklayacağı fotoğraflar verecektir.

FİYAT LİSTESİ

MAGIC Selfie (Photo) (09:00 – 18:00 veya 19:00 – 24:00)
MAGIC Selfie (Photo + Video) (09:00 – 18:00 veya 19:00 – 24:00)
Anında Facebook’a #hashtag ile yükleme
Ipad ile paylaşım (facebook, twitter, airdrop)
Foto baskı (Her 800 adet 5x15cm, her 400 adet 10x15cm, her 200 adet 15x21cm)
Özel tasarım fon perdesi (220x240cm)
Çekilen bütün fotoğraf ve videolar kullanılarak müzikli barko hazırlanması
Hatıra defteri
Foto Çerçeve
Teşekkür Kartı (10×14 cm) 100 adet

5.500,00 TL
7.000,00 TL
 +1.000,00 TL
+3.500,00 TL
+4.000,00 TL
 +4.000,00 TL
+1.000,00 TL
+1.000,00 TL
+2.450,00 TL
+1.000,00 TL

Şapkalar, maskeler, kürkler, peruklar, problar, operatör ve İstanbul içi nakliye fiyatlarımıza dahildir.

İş sonunda bütün çekilen fotoğraflar ve varsa videolar DVD olarak teslim edilirler.

Call Now Button